Forum internetowe o poradach prawnych – dla wszystkich, którzy poszukują pomocy w kwestiach prawa i nie tylko. Wyszukasz tutaj pomocne dyskusje, zawsze przydatne tematy. Napisz tutaj i zyskaj poradę prawną.

Nie jesteś zalogowany na forum.

CichaJuzia
Użytkownik
Lokalizacja: Lubawa
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 66

Odp: Serwis instalacji elektrycznej

Potrzebuję namiarów na jakiś dobry serwis instalacji elektrycznej. Przydadzą mi się pomiary i ekspertyzy o stanie instalacji, może też przy okazji projektowanie nowej, wydajnej instalacji… Na pewno ktoś kto się zna i ma duże doświadczenie, no i oczywiście zna wszystkie normy prawa budowlanego.;) Chodzi o Warszawę.

Offline

Johnson
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-28
Liczba postów: 96

Odp: Serwis instalacji elektrycznej

Też jakiś czas temu szukałem dobrej firmy na terenie stolicy i w końcu trafiłem na tę ofertę http://hagler.pl/serwis-instalacji/, mogę ich spokojnie polecić. Zrobią kompleksowy przegląd i wszystko czego sobie zażyczysz, bo mają dosyć szeroką ofertę i siedzą w konserwacjach budynków.

Offline

Tropiciel
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-28
Liczba postów: 58

Odp: Serwis instalacji elektrycznej

I ja ich znam, ale akurat korzystałem z serwisu instalacji sanitarnej.;) Wszystko poszło jak trzeba i zaskoczyli mnie dobrą ceną. Myślę, że jeszcze wrócę do ich oferty, bo już wiem, że mają na stanie prawdziwych profesjonalistów.

Offline